Loading...

S4C


Türkiye ve dünyanın bir çok bölgesinde gerçekleştirdiği projeler ile adından sıkça söz ettiren S4C; Kurumsal Kaynak Planlama, Tedarik Zinciri Yönetimi, HANA, Bulut Çözümleri, Fiori gibi başta olmak üzere SAP ürün ailesindeki çözümlerine yönelik butik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

20-12tech


Türkiye ve dünyanın bir çok bölgesinde gerçekleştirdiği SAP BASIS hizmetleri ile adından sıkça söz ettiren 20-12 Tech; SAP BASIS ve Teknolojileri alanında danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Janus Barkod


Müşterilerimizin verimlilik ve karlılıklarını arttırmak için ihtiyaç duyacakları donanım ve yazılımları belirlemelerinde destek olarak optimum çözümü üreterek işletmelerin daha verimli çalışmasına destek olmak


ICC, isminden de anlaşılacağı üzere, bilişim ve otomasyon teknolojilerinin en önemli gereksinimlerinden biri olan ürün temin hizmeti için “Endüstriyel Bilgisayarın Merkezi” mottosuyla yola çıkmıştır.

Çizgi Teknoloji


Medikal, askeri, sanayi ve hizmet sektörleri için profesyonel bilgi işlem ve iletişim sistemlerine yönelik özgün, yenilikçi donanımlar tasarlamak, üretmek ve bu donanımlar üzerinde etkin yazılımlar geliştirerek paydaşlarımıza optimum çözümler sunmaktır.

Madel Mühendislik


Madel Mühendislik;Güç Sistemleri Mühendisliği ,Proses Otomasyon ve Endüstriyel Otomasyon alanında faaliyet göstermektedir.

Valen Teknoloji


Valen Bilişim, Sistem entegrtatörü ve yazılım partnerleri ile yurtiçi&yurtdışı mobil güvenlik, telemetri gibi konularda özel projelere ürün tedariği gerçekleştirmektedir.

Stl Teknoloji


STL Elektrik Otomatik Kontrol Sistemleri, 2014 yılında fabrika ve makine otomasyonları konusunda hizmet vermek üzere kuruldu. Mühendis, tekniker ve teknisyenlerden oluşan deneyimli kadrosunun sektörel tecrübesini teknolojiyi yakından takip etme duyarlılığı ile birleştiren firma, bu sektördeki faaliyetlerini doğrusal bir artış grafiği ile sürdürmektedir.