Loading...
img

SAP MII

SAP Manufacturing Integration and Intelligence (SAP MII), tesis operasyonlarınızı ve kurumsal sistemlerinizi birbirine bağlayarak çalışanların, malzemelerin, , süreçlerin ve makinelerin sorunsuz bir şekilde birlikte çalışmasını sağlar. Şirket içi çözüm, kritik iş kararları almak için gereken verilere ve analitiklere erişim sağlar. Operasyonlarınıza yönelik bu daha fazla görünürlük, üretkenliği ve genel ekipman etkinliğini artırmayı destekler.

SAP ME

SAP Manufacturing Execution (ME), tüm ürün yaşam döngüsü boyunca eksiksiz, çok seviyeli bir şecere kaydı ve izlenebilirlik sağlayarak üretim süreçlerini ve prosedürlerini düzenlemeyi ve kontrol etmeyi kolaylaştırır.Endüstriyel Nesnelerin İnterneti'ne (IIoT) dayalı çözümleri kullanarak güvenilirliği ve ürün izlenebilirliğini artıran neredeyse gerçek zamanlı bilgilerle küresel operasyonel görünürlüğü iyileştirebilirsiniz. Çözüm, üretim süreçlerini dijitalleştirmeye ve iş sistemlerini entegre etmeye yardımcı olur. Endüstri 4.0 ilke ve teknolojilerini temel alan uygun maliyetli, yüksek kaliteli ve kaynakları verimli kullanan metodolojiler kullanır.

img
img

MES

Operasyonları kurumsal düzeydeki sistemlere bağlamak için uçtan uca gerçek zamanlı verilerle, bu kuruluşlar nihayet dördüncü sanayi devriminin gerçek gücünü kullanabilirler. İyileştirilmiş görünürlük ve akıllı kararlar, daha iyi içgörü anlamına gelir; bu da daha hızlı eylem ve daha hızlı değer gerçekleştirme anlamına gelir. Endüstri 4.0'ın şirketiniz için neler yapabileceğini keşfedin.

MOBİL UYGULAMALAR

Mobil uygulama, akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar ve akıllı telefonlar için özel olarak kodlanmış, tasarlanmış ve uygulamaya dökülmüş kodlardır. Mobil uygulamalar, mobil işletim sistemleri olan Android ve iOS'ta çalışabilecek şekilde kodlanmalıdır.

img
img

WEB UYGULAMALARI

Web uygulamaları herhangi bir program kurma ve yükleme işlemi yapmadan kullanılabilmektedir. Web uygulaması sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun internet vasıtası ile müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Web uygulama performans konusunda esneklik sağlar. Hangi tarayıcı olursa olsun çalışır.

YAZILIM DANIŞMANLIĞI

MOS Yazılım, bilgisayar ve mobil cihazların belli bir amaç veya amaçlara yönelik işlem ve görevlerin yerine getirilebilmesi için programlar üretmek üzere kullanılan kodlar ve bu kodların yönetim aşamalarını kapsayan çalışmalar yapıyoruz.

img